ÇıTAK HURDA METAL OLARAK, EN IYI FIYATLARA ALıM YAPıYOR GERI DöNüşüME KATKıDA BULUNUYORUZ

Çıtak hurda metal olarak, En iyi fiyatlara alım yapıyor geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz

Çıtak hurda metal olarak, En iyi fiyatlara alım yapıyor geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz

Blog Article


İstanbul hurdacı firmaları içerisinde bir çok yenilik ve müşteriye yönelik güzelliklerle ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimize memnuniyet dolu hizmetler vermek için çok çaba sarf ediyoruz. İstanbul hurda piyasası ne kadar hızla değişirse biz de o hızla gelişmeye özen gösteriyoruz. Alırım dedimse alırım mantığıyla sözümüzü ikiletmiyoruz. Bu sektörde yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İstanbul hurdacı olarak müşterilerimizin güven ve desteğiyle birlikte büyüyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven ve sadakat duygularınıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Hurdacı istanbul firması olduğumuzdan desteklerinizi karşılıksız bırakmayı hiç istemedik. Verdiğiniz desteklerin karşılığını verebilmek adına her geçen gün öncekinden çok çalışıyoruz. İstanbul hurdacı şirketleri içinde müşteri memnuniyeti ile lider konumdayız. Öncülük ettiğimiz hurdacı firmaların ilham kaynağı olmaktan mutluyuz.

İstanbul'da Hurda Alanlar
İstanbul'da hurda alanlar çoğunlukla topladıkları hurdaları kendilerinden büyük şirketlere satmaktadır. Oysa firmamız, ilk elden alım ve satım yapmaktadır. Bu sayede İstanbul'da hurda satışı yapacak olanların piyasadan yüksek fiyatlarıyla çok kazançlı çıkmalarını sağlamaktadır. Aracı hurdacılar yerine doğrudan firmamızla iletişime geçerek anında fiyat teklifi alabilir, farkı gözlerinizle görebilirsiniz. Bizi arayıp ayrıcalıklı olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kaliteli hizmet almak isteyenlerin telefonlarını bekliyoruz.

Adresten Hurda Alımı
İstanbul genelinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurdacılık hiç bu kadar kolay olmadı. Bulunduğunuz yerin hiç bir önemi yok. Hurdalarınız neredeyse oradan alım yapılır. Uzman kadromuz en geç bir kaç saat içerisinde attığınız konuma geliyor. Satmak istediğiniz malzemenin türüne ve miktarına göre değerini hesaplıyor. Bedelini yerinde nakit ödüyoruz. Bundan sonra satın aldığı malzemeleri depomuza taşıyor. Hurda nakliyesi böylelikle tamamlanmış oluyor. Siz de adrese gelen hurdacı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın! İstanbul'un en profesyonel hurdacıları içindeki uzman hurdacı ekiplerimizi konumunuza yönlendiriyoruz.


İstanbul Hurdacılık Faaliyetleri
İstanbul'da hurdacılık yapmak bizim hobimiz değil işimiz. İstanbul'un çeşitli semt ve mahallerinde özel depolar oluşturduk. Böylelikle şehrin hemen hemen her noktasına en geç bir saat içerisinde ulaşabiliyoruz. Acil hurdacı ihtiyaçlarınızı hızlıca çözüme kavuşturuyoruz. Müşteriden aldığımız bilgiler doğrultusunda bölgeye en hızlı ulaşabilecek ekibi sevk ediyoruz. Alınacak malzemelerin bulunduğu yere varan ekip öncelikli olarak müşteriyi bilgilendiriyor. Daha sonra müşterinin yanında tamamen şeffaf bir biçimde elektronik kantar ile tartım yapmaya başlıyor. Satıcıya önceden bildirilen fiyatla hesaplama yapıldıktan sonra ödemesi yapılıyor. Müşterinin onayıyla birlikte hurdalar depoya taşınıyor. Hurdacı işçiler işletmemize dönüyor. Hepsi bu kadar! Lütfen telefon numaralarımızı rehberinize istanbul hurdacı numarası şeklinde kaydedin. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız arayabilirsiniz. Yüksek fiyatlarımızı keşfetme vaktiniz geldi. Sitemizdeki hurdacı telefonu hemen arayarak güvenilir ve keyifli bir ticaret yapabilirsiniz. Sadece kazanmakla kalmayan, müşterisine kazandırmaya çalışan firmamızı tercih etmeniz menfaatinizedir.Demir Hurdası
citak Metal Hurdacılık Hurda DKP,Hurda Ekstra, Hurda Karışık Demir ve Benzeri Hurdalara En İyi Ücret veren Firmalar Arasındadır. Demir Hurdası Sayfamızı Hemen Ziyaret Ederek Hurdalar Hakkında Bilgi Sahibi Olup En İyi Fiyata Hurda Satışı Yapabilirsiniz. Hurda Demir Hizmetlerimiz İçin Sayfamızı Ziyaret Ediniz..

citak Metal Hurdacılık Bakır Hurdası Hizmetlerimiz İçin Sayfamızı Ziyaret Ediniz. Hurda Soyma Bakır, Kırk Ambar Bakır, Boru Bakır, Yanık Bakır, Lema Bakır, Sac Bakır, Bobin Bakır Hurdalar gibi her türden hurda bakırların alımını yapmaktayız. Güncel Hurda Bakır Fiyatları veriyoruz. Hurda Bakır Borsası İçin Bizi Takip Ediniz.

Alüminyum Hurdası Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmamız citak Metal Sizlerden Hurda Alüminyumu Piyasanın % 20 Üstünde Nakit Olarak Almaktadır. Hurda Alüminyum Alımı Yapan Firmamız Fabrika Hurda Alım Fiyatları Üzerinden Kıyasla Günlük Güncel Alüminyum Fiyatları Üzerinden Alım Yapmaktadır

Sarı Hurdası Alan citak Metal Hurdacılık Sizlerden Tüm Hurda Sarı Çeşitlerini Kendi Sınıfına Göre Fiyatlandırma Yapmaktadır. Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmamızı Aramanız Durumunda Adresinize Kadar Gelip Hurda Sarıların Alımını Yapmaktayız.Hurda Kızıl Sarılar İçin En İyi Ücreti Ödeyen Firmanız Oluyoruz Hemen Ziyaret Edip Fiyat Alabilirsiniz.


citak Metal Hurdacılık Hurda Cami Kurşunu, Minare Kurşunu,Levha Kurşun, Saçma Kurşun ve Benzeri Hurda Kurşunlara En İyi Ücreti Ödeyen Hurdacı Firmasıdır. Kurşun Hurdası Sayfamızı Ziyaret Edip Bilgi Sahibi Olarak En İyi Fiyata Hurda Kurşunları Firmamıza Satış Yapabilirsiniz. Hurda Kurşun Fiyatları Miktara Göre Değişkenlik Gösterebilir.

citak Metal Hurdacılık Kablo Hurdası İçin Piyasanın%20 Daha Fazla Üstünde Fiyatlandırma Yapmaktadır.Hurda Kabloları Kendi Tesisimizde Son Teknoloji Makinelerle Plastiğin Bakırdan Ayrıştırmasını Yapıyoruz. Kablo Hurdası Sayfamızı Ziyaret Ederek Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz. Hurda Kablo Fiyatlandırması İçin Sayfamızdan Bilgi Alınız.

Çinko Hurdası Alan citak Metal Hurdacılık Sizlerden Hurda Çinko Başta Olmak Üzere Her Nevi Hurdaların Alımını Yapmaktadır. Hurda Çinko için hurdaci Size Piyasanın%20 daha fazla üstünde ödeme yapmaktayız.Bizi tercih ederek en iyi ücretten hurda çinkoları firmamıza satışı yapabilirsiniz.

Türkiye’nin Doğusundan Batısına, Ege Bölgenden Karadeniz’e İçanadolu, Akdeniz ve her İl ve Memleket Gözetmeksizin Tüm Bölgelerde Fabrika Yıkım & Fabrika Bozumu,Tesis Yıkımı, Fabrika Söküm İşleri Gerçekleştirmekteyiz.

citak Metal Hurdacılık Toplu Olarak Kitap Hurdası,A4 Kağıt Hurdası,Beyaz Kağıt Hurdası,Hurda Arşiv,Hurda Evrak,1. Hamur Kağıt ve Benzeri Hurda Kağıtları Toplu Olarak Almaktadır.Toplu Kağıt Hurdalar İçin Size Hizmet veriyoruz.

Report this page